Logo GelavisHA

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR)

Ve prospěch správného fungovaní internetového obchodu www.gelavisha.cz pracuje společnost Chemport Digital Czech s.r.o., IČO: 07901143, se sídlem Plynární 1617/10, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha, se soubory cookies. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich ukládáním a použitím.

Data která uchováváme:

  • Identifikační údaje – jméno a příjmení, popřípadě název firmy IČO a DIČ.
  • Kontaktní údaje – adresa, telefonní číslo a email.
  • Dodatečné informace – datum nákupu, počet balení, způsob dopravy a platby.


Data využíváme k naplnění uzavřené kupní smlouvy, tedy doručení objednaného zboží, neboť bez nich by objednávku nebylo možné doručit, případně správně vystavit fakturu.

Data uchováváme jen po dobu, po kterou nám to předepisuje zákon. Informace o objednávkách jsou uchovávána po dobu 8 let – tedy po dobu, po kterou můžou být předmětem finanční kontroly.

Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na jejich opravu či smazání i na odvolání souhlasu s jejich zpracováním jakožto i všechna další práva vyplývající ze zákona. Pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. S jakýmkoliv dotazem či požadavkem nás neváhejte kontaktovat na info@gelavisha.cz.