Logo GelavisHA

Definujeme standardy kvality
— a neustále je zvyšujeme.

Od výzkumu a vývoje, přes získávání zdrojů, až po výrobu a testování. Vždy překračujeme průmyslové standardy kvality, abychom našim zákazníkům zajistili maximálně bezpečné a účinné produkty.

Na kvalitu nahlížíme pomocí 4 základních pilířů.

01Celosvětový věděcký výzkum

V každé kapsli GelaVis HA se kumulují poznatky z celosvětového výzkumu na poli kyseliny hyaluronové za posledních 40 let a jejích aplikací v mnoha medicínských oborech. Jsme spojeni s vědou a jsme její součástí.

02Auditované výrobní procesy

Při výrobě každé šarže produktu GelaVis HA jsou pečlivě dodržovány auditované výrobní procesy a mezinárodně uznávané standardy výroby, které zajišťují přesné, čisté a maximálně bezpečné složení produktu.

03Suroviny nejvyšší kvality a čistoty

Účinky kyseliny hyaluronové jsou molekulárně specifické, a proto jsou při výrobě produktu GelaVis HA používané certifikované molekulární frakce splňující nejvyšší standardy přesnosti. Spektrum použitých frakcí činí GelaVis HA zcela jedinečným produktem ve své kategorii.

04Kontinuální vývoj a inovace

Spolupráce s mezinárodní vědeckou i lékařskou komunitou, kontinuální výzkum a vývoj nových produktů a více než 25 let specializace na poli kyseliny hyaluronové nám umožňují zavádět inovativní přístupy, které aktivně přispívají k dynamickému rozvoji tohoto oboru.

26

let se věnujeme vývoji, výrobě a distribuci produktů na bázi kyseliny hyaluronové.

7

medicínských produktů na bázi kyseliny hyaluronové je součástí našeho portfolia.

11

certifikací zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu našich surovin a výrobních procesů.

+350

vědeckých článků a publikací bylo použito pro vývoj produktu GelaVis HA.

+1 500

lékařů, zdravotnických specialistů a kosmetologů doporučuje naše produkty

+100 tis.

zákazníků využilo v minulosti naše produkty pro péči o své zdraví a krásu.

Studie podporující
náš přístup.

Hydratace kůže

Perorální užívání kyseliny hyaluronové zlepšuje zdraví a hydrataci pokožky, snižuje její suchost a zmírňuje vrásky.

Střevní mikrobiom

Perorální užívání kyseliny hyaluronové přispívá k produkci bakterie Akkermansia muciniphila, chrání střevo před infekcí bakterie Citrobacter rodentium a snižuje zánět ve střevech.

Pohybový aparát

Perorální užívání kyseliny hyaluronové účinně zmírňuje bolest kloubů, vazů a šlach, a proto je možné ji využít pro terapii osteoartrózy kolenních kloubů.

Vaginální atrofie

Perorální užívání nízkomolekulární kyseliny hyaluronové po dobu 3 měsíců prokázalo výrazné zlepšení příznaků spojených s vaginální atrofií, včetně svědění a dyspareunie.

Imunita

Perorální užívání vysokomolekulární kyseliny hyaluronové moduluje imunitní odpověď prostřednictvím TLR-4, což ukazuje potenciál pro terapii autoimunitních onemocnění.

Syndrom suchého oka

Perorální užívání kyseliny hyaluronové významné zlepšuje parametr očního povrchu, včetně snížení symptomů, zvýšení stability slzného filmu a snížení zabarvení rohovky.

Systémový zánět

Kyselina hyaluronová podporuje reparaci tkání, snižuje makroskopické poškození a reguluje hladiny zánětlivých mediátorů v synoviální tkáni.

Střevní sliznice

Kyselina hyaluronová podporuje vnitřní obranu střevní sliznice, přispívá k náboru leukocytů a stimuluje expresi antimikrobiálních peptidů, čímž přispívá k regulaci zánětu.

Dermatologické efekty

Klinická studie, která prokázala výrazné zlepšení hydratace kůže, hloubky vrásek a pružnosti pleti po 28 dnech užívání širokospektrální kyseliny hyaluronové.