Logo GelavisHA

Odborné
zaměření
& specializace.

Jsme švýcarská společnost CHEMPORT AG působící v oblasti vývoje, výroby a distribuce vysoce inovativních medicínských a anti-agingových produktů na bázi kyseliny hyaluronové již více než 25 let.

Smysl & poslání
nám nejsou cizí.

01Známe hodnotu lidského života

Věříme, že lidé mohou žít déle, ve zdraví a s vyšší kvalitou života. Naší vizí je svět, ve kterém si lidé uvědomují skutečnou hodnotu života a po celou dobu přistupují ke svému zdraví odpovědně a preventivně.

02Specializace je naší nedílnou součástí

Specializace nám umožnila získat znalosti, zkušenosti a kompetence, které teď pomáhají lidem po celém světě. Proto věříme, že přispívá k utváření lepší budoucnosti pro všechny.

03Inspirujeme & informujeme

Věříme, že informovaní lidé dělají lepší rozhodnutí. Podporou ,,open-source” sdílení informací chceme inspirovat, informovat a vzdělávat odbornou i širokou věřejnost o longevity životním stylu.

Definujeme standardy kvality — a neustále je zvyšujeme.

Společnost CHEMPORT AG byla vybudována na základě jasné vize a existenčních hodnot. Hodnot, které definují naši kulturu, reprezentují naší globální identitu i švýcarské dědictví a vysvětlují, kdo jsme a za čím si jako společnost stojíme.

Přesnost

Transparentnost, správnost a vědecká podstata.

Kvalita

Čistota, účinnost a maximální bezpečnost.

Inovace

Schopnost vidět za hranice možného a zájem proměnit nemožné — v možné.

Iniciativa

Sebe-motivující životní styl s odhodláním a disciplínou dosahovat výsledků.

Činnosti, které
nás naplňují.

Více než 25 let aktivního působení na poli kyseliny hyaluronové nám přineslo bohaté zkušenosti, znalosti a kompetence, které rádi sdílíme s odbornou i širokou veřejností. Pravidelně proto pořádáme odborné semináře, sympozia a specificky zaměřené konference pro naše obchodní partnery z oblastí ortopedie, sportovní medicíny, gastroenterologie, proktologie, kosmetologie a estetické a anti-agingové medicíny.

Současně rozvíjíme nově vzniklou platformu Svět Anti-agingu, která pomáhá lidem pečovat o své zdraví a krásu na základě moderních vědeckých poznatků.

Kyselina hyaluronová nám každý den odhaluje neuvěřitelný potenciál jejího výzkumu a obrovský přínos této látky pro zlepšení kvality lidských životů. Jsme nesmírně rádi, že se ji v posledním desetiletí dostává patřičné pozornosti nejen ve zdravotnictví.

MUDr. Lubomír Exner, MBA

Člen správní rady CHEMPORT AG
Vedoucí výzkumu a vývoje GelaVis HA
Předseda správní rady Institutu pro životní styl a dlouhověkost